Sud Sardegna

View listings

Müügis olevad majad, Sud Sardegna

Lõuna-Sardiinia provints loodi alles 2016. aastal ja see teeb Itaalia noorimast provintsist ning on muu hulgas üks vähestest Itaalia provintsidest, kes ei võta oma nime oma kapitalist, mis on antud juhul esindatud (ajutiselt) ) Carboniast. Selle provintsi territoorium on valdavalt tasane ja leiab vaid paar mägist massiivi läände, idasse ja põhja, mis piiritlevad selle piire. See uus provints piirneb Nuoro, Cagliari ja Oristano provintsidega. Selle provintsi eripära on kunstlike järvede kõrge esinemine, koguni seitse võib lugeda.
Pärast seda lühikest tutvustust selle provintsi kohta lubage mul teile öelda kõige huvitavamaid kohti turistide ja kinnisvara seisukohast.

- Esimene koht, kuhu ma tahan sinuga rääkida, on Iglesias, umbes 27 elaniku linn, mis asub "Iglesiente" piirkonnas (Sardiinia edelaosa ajalooline allpiirkond), kellele muuhulgas antakse oma nimi. Aastate jooksul on sellel vallal olnud suur strateegiline tähtsus, kuna ta on Hispaania domineerimise ajal üks Sardiinia kuninglikest linnadest. Täna on see ikka veel Iglesiase piiskopkonna piiskopi asukoht. Kuigi see linn asub 200 meetri kõrgusel merepinnast, on see vaid kaheksa kilomeetri kaugusel rannikust, mis on üks Iglesiente piirkonna põhielemente. Peate teadma, et koobaste, lahtiste ja rannikualade seas on turismiobjektid, mis väärivad avastamist, umbes kolmkümmend! Peale selle on Iglesias oma ajaloo ja selle olulisuse ajaloo tõttu täis usulist, tsiviil- ja sõjalist arhitektuuri, mida nad Hispaania domineerimise ajal teatavad. Kinnisvara seisukohast on võimalik osta kinnisvara Iglesiasse, hoolimata pakkumiste arvust ei ole väga suur: saate osta 200 ruutmeetrit villat hinnaga 470 000 eurot ja kolmetoaline korter hinnaga 140 000 eurot.

- Teine koht, millega ma tahan sinuga rääkida, on Carbonia, Lõuna-Sardiinia provintsi pealinn. See 29 000 elanikuga omavalitsus on kogu piirkonna ja provintsis kõige rohkem elanikkonna jaoks üheksas. Carbonia lugu on tõesti väga huvitav ja väärib rääkimist. See omavalitsus sündis 20. sajandi kolmekümnendatel aastatel, mil fašistlik režiim rahuldas Itaalia energiavajadust, mis ehitati Serbariu kaevanduse kõrval väikeseks külaks, kuhu saadeti töötajad, kes pidid tegelema söe kaevandamise ja töötlemisega. Seega on selle omavalitsuse nimi. Pärast söe ajastu on Carboniast saanud Sardiinia edelaosas oluline teeninduskeskus, mis elab tänapäeval peamiselt tertsiaarsektoris ja tööstuses. Praeguseks ei ole kahjuks veel võimalik Carbonias kinnisvara osta, kuid see omavalitsus väärib avastamist, sest see on rikas ajaloos ning hoonetes ja struktuurides, mis viitavad söe ajale ja teisele maailmasõjale.

- Kolmas koht, millega tahan sinuga rääkida, on Villasimius, mis on vaid 4 000 elanikuga. See on üks Sardiinia lõunaosa populaarsemaid omavalitsusi tänu arvukatele turismisihtkohtadele, mis igal aastal meelitavad ligi tuhandeid külastajaid kevadel ja suvel. Selle omavalitsusüksuse territoorium asub Sette Fratelli mägipiirkonna vahel kuni Capo Carbonara mäe rannikuni. Lisaks kuuluvad omavalitsuse territooriumile ka kaks saart: kapsasaar ja serpentara saar. Nagu eespool mainitud, elab see linn peamiselt turismi tõttu tänu oma suurepärastele valgetele liivarandadele ja kristallselge merele. Selles vallas on loodus täiesti kuningas. Kinnisvara seisukohast on Villasimiuses kinnisvara ostmine võimalik tänu suurele müügipakkumiste arvule: kahetoalise korteri puhul on hind 150 000 €, kolme toa korteris on hind 165 000 eurot, villa hind on kõikuv. suurus ja asukoht, kuid keskmine hind on umbes 800 000 eurot.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 38569

Müük 4 magamistuba, Itaalia, Sud Sardegna, Sestu, Via Iglesias

185,000.00EUR
Müük
4 magamistuba

120 m²
Sestu, Iglesiase kaudu, hiljutises kortermajas, neljandal korrusel liftiga, sissepääsuga korter, elutuba kaminaga, köök, kaks magamistuba, kaks vannit...
Ilus ilus villa vabas stiilis, mis asub Sardara ajaloolises keskuses (Lõuna-Sardiinia), tuntud "autentne Itaalia küla", mis on tuntud oma iidsete term...
Cod. 22900

Müük Villa, Itaalia, Sud Sardegna, Portoscuso, via delle ginestre snc

460,000.00EUR
Müük
Villa

317 m²
See üksikelamu ühe Ilus, asub ees Peetri Bay (Edela-Sardiinia)
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB